telefon

Reklama


Benab


VUB Banka

Reklama

FRESH ACTIVE

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Do 5 - 10 prac. dní


 
Původní cena 190,00 €
Cena s DPH 95,00 €
Měsíční splátka 9,50 €

 
 

Popis matraca

Ortopedický sendvičový matrac s rozdielnou tuhosťou strán, masážnymi anatomickými zónami a strednou tuhosťou, vyrobený z vysoko kvalitnej peny Flexifoam®.

Pena Flexifoam® je nová, tepelne modifikovaná, kompaktná PUR pena, ktorá reprezentuje novú generáciu polyuretánových pien. Táto pena vyniká svojou dlhou životnosťou, dobrou priedušnosťou, dokonalou elasticitou a tvarovou stálosťou. Je charakteristická svojou húževnatosťou a poskytuje skvelé ortopedické vlastnosti. Matrace s penou Flexifoam® majú podobné vlastnosti, ako matrace so studenou penou, preto dokážu udržať chrbticu v správnej anatomickej polohe. Majú vysoký komfort ležania a konkurujú aj drahším materiálom. Je to dokonalá voľba v pomere kvalita - cena. Tieto matrace je možné aj mierne polohovať.    • Komfortný matrac s rôznymi tuhosťami ložných plôch s anatomickým tvarovaním minimalizuje riziko zlej voľby tuhosti matraca.
    • Je vhodný aj pre páry s rozdielnymi požiadavkami na tuhosť lôžka.
    • Strana HARD (tuhšia, červená) s anatomickým masážnym profilom v tvare vlniek (napomáhajúce cirkuláciu vzduchu) - zlepšujú priedušnosť, ortopedické vlastnosti matraca a komfort spánku.
    • Strana SOFT (mäkšia, zelená / modrá) so 7-zónovou anatomickou profiláciou pre milovníkov mäkšieho ležania. Veľmi jemne kopíruje krivky tela, zatiaľ čo stredná vrstva jadra tvorí správnu oporu chrbtici.
    • Stredná časť jadra je vyrobená z peny Flexifoam® vyššieho objemu pre stabilitu, životnosť, prirodzenú tuhosť a podporu ortopedických vlastností matraca.
    Prací poťah 95 ° C: Vybavený obojstranne klimatizačnými vrstvami dutých vlákien. Prateľný na vyváranie (95 ° C) pre maximálnu čistotu a hygienu lôžka. Dvojdielna konštrukcia.

 


    • Odporučané uloženie: pevné aj polohovacie lamelové rošty
    • Odporúčaná maximálna nosnosť do 120 kg
    • Výška matraca cca 14 cm
    • Predĺžená záruka 2 roky na jadro matraca

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:


7 anatomických zón

 


PARAMETRE MATRACA:

materiál: Flexifoam® pena
tuhosť: 3/4 (z rozsahu 1-5)
počet zón: 7 anatomických zón
výška matraca: cca 14 cm
nosnosť matraca: 120 kg
poťah matraca: Microfáza - snímateľný, prateľný na 95°C
odporučané uloženie: pevný alebo polohovací lamelový rošt
balenie: plná veľkosť
záruka: 2 roky

  

 

* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.
** Tolerancia pri výrobe matraca je + - 1cm.

 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)