OPTIMA STAR 1+1

Viac rozmerov k objednaniu tu:
Tovar skladom v tabuľke nižšie

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu


 
Původní cena 497,83 €
Cena s DPH 229,00 €
Měsíční splátka 22,90 €

 
Tovar skladom dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťah Skladom Cena    
Jersey, 195x85 cm Skladom 8 ks 229,00 € ks
Jersey, 200x80 cm Skladom 6 ks 229,00 € ks
Jersey, 200x90 cm Skladom 5 ks 229,00 € ks
Rozmery neuvedené v tejto tabuľke majú dlhšiu dobu dodania, viac informácií tu
 

Popis matraca

Optima Star je stredne tuhý matrac so 7 - zónovým taštičkovým jadrom, vo výške cca 20cm. Tento matrac splní očakávania aj veľmi náročných zákazníkov. 7 anatomických zón zaisťuje perfektnú oporu rôznym častiam tela, z ktorých každá potrebuje mierne inú tuhosť.

Poťah matraca má 4 úchytky pre lepšiu manipuláciu.

 

Vysoko kvalitný, ortopedický matrac Optima Star so 7-zónovým taštičkovým jadrom od špičkového nemeckého výrobcu AGRO. Matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Taštičkové matrace sú vyšším stupňom pružinových matracov a patrí k tým najžiadanejším. Taštičkové pružiny sú určené najmä pre výrobu zdravotných matracov vyššieho štandardu. Komfort hotových matracov je zaistený vysokou elasticitou jednotlivých pružiniek, kde je každá z nich umiestnená v malej textilnej taštičke. Pospájané sú medzi sebou len taštičky, nie pružinky. Preto môže každá pružinka reagovať samostatne, tzn. že pri stlačení jednej pružinky zostanú ostatné v nezmenenom stave. Tým, že sú jednotlivé pružinky navzájom oddelené, môžete ich využiť aj v dvojlôžkových rozmeroch. Môžete tak spať s partnerom na jednej spoločnej matraci bez toho, aby Vás rušil prípadný prenos vlnenia osoby ležiace vedľa Vás. Tieto matrace poskytujú výborné ortopedické vlastnosti, aktívnu podporu tela a vysokú bodovú elasticitu.

Jednou z najväčších výhod týchto matracov je výnimočná ventilačná a antiperspiračná schopnosť. Sú preto ideálnou voľbou, ak Vám v noci býva horúco a veľa sa potíte. Taštičkové matrace sú veľmi vzdušné a hygienické, hodí sa preto aj do starších domov, chát a vlhšieho prostredia.

 

PUR pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočov, baktérií a plesní. Matrace z PUR peny majú dobré ortopedické vlastnosti, sú pružné, majú vysokú tvarovú stálosť a dlhú životnosť.

 

 

 

Tento matrac nie je vhodný na polohovateľné rošty.

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:


7 anatomických zón

 

 

Parametre matraca

materiál Taštičková pružina a PUR pena
tuhosť 3,5 (z rozsahu 1-5)
výška jadra cca
20 cm
nosnosť 130 kg
poťah Jersey - snímateľný, možnosť prať na 60°C
doporučené uloženie pevný lamelový rošt, pevné dosky
balenie vákuovo balené
záruka 5 rokovTento matrac nie je možné vyrobiť v atypickom rozmere.

* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.

 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)