PLUTO

Viac rozmerov k objednaniu tu:
Tovar skladom v tabuľke nižšie

Rozmer roštu :

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu


 
Původní cena 48,33 €
Cena s DPH 29,00 €
Měsíční splátka 2,90 €

 
Tovar skladom dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťah Skladom Cena    
200x80 Skladom 11 ks 29,00 € ks
200x90 Skladom 11 ks 29,00 € ks
Rozmery neuvedené v tejto tabuľke majú dlhšiu dobu dodania, viac informácií tu
 

Popis roštu

Pevný doskový rošt Pluto patrí medzi najlacnejšie rošty na trhu. Vďaka použitiu hustej siete brezových lát, ktoré sú nastrelené na textilnom popruhu disponuje tento rošt nosnosťou 130 kg. Rošt sa hodí hlavne pod pružinové a taštičkové matrace, ale je vhodný aj pre ostatné typy matracov, najmä pod matrac s vyššou tuhosťou. U penových a sendvičových matracov je potrebné počítať s tým, že matrac pri uložení na tento rošt mierne stuhne oproti tomu, keby ležala na lamelovom rošte. Rošt vďaka svojej konštrukcii zaisťuje výborné podoprenie matraca a súčasne aj vetranie. Krajné late a lata uprostred, majú otvory pre uchytenie k rámu postele (súčasťou balenia je aj montážny balíček). Rošt je zabalený do fólie a je zrolovaný pre ľahšiu manipuláciu.

 
 
Doprava samostatných roštov 9,42 €. Pri objednaní roštu spoločne s matracom bude dopravné 4,-.

 

Rošt je dodávaný v demontovaném stave.

 

Parametre roštu

počet lát 22
nosnosť 130 kg
výška laty
15 mm
záruka 2 roky


Skutočná veľkosť roštu je vždy o 0,5 cm užšia a o 4 cm kratšia ako uvedený rozmer pre správne uloženie roštu do rámu postele.

 

* Niektoré obrázky môžu býť len ilustračné.

 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)