telefon

Reklama


Benab


VUB Banka

Reklama

PLUTO

Rozmer roštu :

Dostupnosť: Tento produkt už nie je dostupný


 
Původní cena 48,33 €
Cena s DPH 29,00 €
Měsíční splátka 2,90 €
 
 

Popis roštu

Pevný doskový rošt Pluto patrí medzi najlacnejšie rošty na trhu. Vďaka použitiu hustej siete brezových lát, ktoré sú nastrelené na textilnom popruhu disponuje tento rošt nosnosťou 130 kg. Rošt sa hodí hlavne pod pružinové a taštičkové matrace, ale je vhodný aj pre ostatné typy matracov, najmä pod matrac s vyššou tuhosťou. U penových a sendvičových matracov je potrebné počítať s tým, že matrac pri uložení na tento rošt mierne stuhne oproti tomu, keby ležala na lamelovom rošte. Rošt vďaka svojej konštrukcii zaisťuje výborné podoprenie matraca a súčasne aj vetranie. Krajné late a lata uprostred, majú otvory pre uchytenie k rámu postele (súčasťou balenia je aj montážny balíček). Rošt je zabalený do fólie a je zrolovaný pre ľahšiu manipuláciu.

 
 
Doprava samostatných roštov 9,42 €. Pri objednaní roštu spoločne s matracom bude dopravné 4,-.

 

Rošt je dodávaný v demontovaném stave.

 

Parametre roštu

počet lát 17
nosnosť 130 kg
výška laty
15 mm
záruka 2 roky


Skutočná veľkosť roštu je vždy o 0,5 cm užšia a o 4 cm kratšia ako uvedený rozmer pre správne uloženie roštu do rámu postele.

 

* Niektoré obrázky môžu býť len ilustračné.

 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)