DELVITA 1+1

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Do 3 - 4 týždňov


 
Cena bez DPH 269,00 €
Cena s DPH 269,00 €
Měsíční splátka 26,90 €

 
 

POPIS MATRACA:

Stred obojstranného matraca Delvita je tvorený zo spájanej PUR peny, tzv. RE peny, ktorá dodáva matracu potrebnú pevnosť a tuhosť. Matrac Delvita je profilovaný do 5 anatomických zón, ktoré poskytujú chrbtici optimálnu oporu a pružná ramenná zóna zmierňuje otlačenie ramien pri spánku na boku. Tento matrac bude vyhovovať zákazníkom, ktorí preferujú skôr tuhšie matrace. Vďaka snímateľnému a pratelnému poťahu Silver Aloe je zaručená výborná hygiena lôžka.

PUR pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočov, baktérií a plesní. Matrace z PUR peny majú dobré ortopedické vlastnosti, sú pružné, majú vysokú tvarovú stálosť a dlhú životnosť. Kedže má PUR pena nižšiu vzdušnosť a horšie odvetráva, nieu sú tieto matrace vhodné do vlhšieho prostredia a na pevný podklad (pevná doska). Z tohto dôvodu sa matrace pokladajú najlepšie na lamelové rošty, pevná doska naopak životnosť matraca z tejto peny znižuje.

RE pena sa využíva u sendvičových matracov ako pevná, nosná stredová časť matraca. Jedná sa o recyklovanú, spájanú PUR penu, ktorá je spojená lepidlom a následne vysokým tlakom zlisovaná. RE pena má vysokú tvrdosť a hustotu. Pokiaľ máte radi tvrdší matrac, potom práve pre Vás sú určené matrace s RE penou. Vďaka svojej vysokej tuhosti sú tieto matrace vhodné aj pre osoby s vyššou hmotnosťou.

 

 

 

Akcia zahŕňa 2 kusy matracov.
Rozmery je možné ľubovoľne kombinovať.

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:


5 anatomických zón

 

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: PUR pena, RE pena
tuhosť: 3/4 (z rozsahu 1-5)
počet zón: 7 anatomických zón
výška: 18 cm
nosnosť: 120 kg
poťah: Silver Aloe - snímateľný, možno prať na 60°C
uloženie: pevný lamelový rošt
balenie: plná veľkosť
záruka: 2 roky


Tento matrace nie je možné vyrobit v atypickom rozmere.

Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné.

 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)