FRESH 1+1

Viac rozmerov k objednaniu tu:
Tovar skladom v tabuľke nižšie

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu


 
Cena bez DPH 140,83 €
Cena s DPH 169,00 €
Měsíční splátka 16,90 €

 
Tovar skladom dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťah Skladom Cena    
Mikrofáza, 195x85 cm Skladom 4 ks 188,20 € ks
Mikrofáza, 200x90 cm Skladom 95 ks 169,00 € ks
Rozmery neuvedené v tejto tabuľke majú dlhšiu dobu dodania, viac informácií tu
MATRACE VO VÝPREDAJI dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Názov, rozmer a poťah Skladom Dôvod Cena    
60 ks
?
Žiadny podrobný opis
0,00 € ks
FRESH 200x90 cm 47 ks
?
Výpredaj zásob zo skladu.
85,00 € ks
 

Popis matraca

Obojstranný, sendvičový matrac zložený z troch vrstiev, vyrobený z vysoko kvalitných pien Flexifoam®. S tuhším pocitom ležania vo výške, ktorý padne každej posteli. Odolný a pevný matrac s anatomickým tvarovaním a rôznymi tuhosťami ložných plôch minimalizuje riziko zlej voľby tuhosti matraca. Zaisťuje ideálnu polohu chrbtice v priebehu spánku.

Pena Flexifoam® je nová, tepelne modifikovaná, kompaktná PUR pena, ktorá reprezentuje novú generáciu polyuretánových pien. Táto pena vyniká svojou dlhou životnosťou, dobrou priedušnosťou, dokonalou elasticitou a tvarovou stálosťou. Je charakteristická svojou húževnatosťou a poskytuje skvelé ortopedické vlastnosti. Matrace s penou Flexifoam® majú podobné vlastnosti, ako matrace so studenou penou, preto dokážu udržať chrbticu v správnej anatomickej polohe. Majú vysoký komfort ležania a konkurujú aj drahším materiálom. Je to dokonalá voľba v pomere kvalita - cena. Tieto matrace je možné aj mierne polohovať.

RE pena sa využíva u sendvičových matracov ako pevná, nosná stredová časť matraca. Jedná sa o recyklovanú, spájanú PUR penu, ktorá je spojená lepidlom a následne vysokým tlakom zlisovaná. RE pena má vysokú tvrdosť  a hustotu. Pokiaľ máte radi tvrdší matrac, potom práve pre Vás sú určené matrace s RE penou. Vďaka svojej vysokej tuhosti sú tieto matrace vhodné aj pre osoby s vyššou hmotnosťou.

    • Je vhodný aj pre páry s rozdielnymi požiadavkami na tuhosť lôžka.
    • Strana HARD (tuhšia, červená) s anatomickým masážnym profilom v tvare vlniek (napomáhajúce cirkuláciu vzduchu) - zlepšujú priedušnosť, ortopedické vlastnosti matraca a komfort spánku. Vyhovie milovníkom tuhšieho spania.
    • Strana SOFT (mäkšia, zelená / modrá) so 7-zónovou anatomickou profiláciou - je vhodná najmä pre ženy a dospievajúce jedince.
    • Stredná časť jadra - z tlakovej peny Flexifoam® RE zaisťuje prirodzenú tuhosť, vysokú životnosť a ortopedické vlastnosti. Spolu s masážnou profiláciou napomáha správnej polohe chrbtice pri spánku a tiež prekrvenie pokožky a celkovému uvoľneniu svalstva.
    • Prací poťah Microfáza na 95 ° C: Vybavený obojstranne klimatizačnými vrstvami dutých vlákien. Prateľný na vyváranie (95 ° C) pre maximálnu čistotu a hygienu lôžka. Dvojdielna konštrukcia.

 


    • V typických aj atypických rozmeroch
    • Uloženie: pevné lamelové rošty
    • Maximálna nosnosť do 120 kg
    • Výška cca 14 cm

 

Matrac je vákuovo balený.

Akcia zahŕňa 2 kusy matracov. Rozmery je možné ľubovoľne kombinovať. 

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:


7 anatomických zón

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: Flexifoam®, RE pena
tuhosť: 3/4 (z rozsahu 1-5)
počet zón: 7 anatomických zón
výška: cca 14 cm
nosnosť matraca: 120 kg
poťah matraca: Microfáza - snímateľný, prateľný na 95°C
uloženie: pevný lamelový rošt
záruka: 2 roky
Matrac nie je možné vyrobiť v akémkoľvek inom rozmere.

 

* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.
** Tolerancia pri výrobe matraca je + - 1cm.

 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)