Matrace taštičkové Je tu 14 produkty.

Potrebujete nový matrac a nedáte dopustiť na taštičkové matrace? Navštivte naše stránky a určite si vyberiete. Máte možnosť voliť medzi taštičkovými matracami rôznych rozmerov. Základom klasických taštičkových matracov tvorí väčšie množstvo pružiniek, zašitých v taštičke, čo vedie k optimálnemu rozloženiu hmotnosti a lepšiemu kopírovaniu tela. Výhodou je taktiež možnosť zónovania, tým že sa do matraca vložia taštičky rôznych veľkosti a tuhosti pružín.
Čo sa týka taštičkových matracov obecne, môžeme vyzdvihnúť hlavne pevnosť, pružnosť, ktorá je nemenná po celú dobu používania, a taktiež vzdušnosť, vďaka ktorej sa vyznačuje odolnosťou proti roztočom, baktériam a pliesniam. Taštičkové matrace sú vhodné hlavne pre pevnú podložku. Ak uvažujete o kúpe, obraťte sa na nás, radi Vám pomôžeme s výberom.

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)