Matrace s kokosom Je tu 22 produkty.

Kokosové vlákno ako prírodný produkt (vlákno z kôry kokosových orechov) je jedným z najkvalitnejších materiálov používaných pri výrobe matracov. V podobe platní z lisovaných vlákien spájaných pomocou ďalšieho prírodného produktu – latexového mlieka sa používa ako protiprierazová vrstva v pružinových matracoch a ako spevňovacia vrstva pre kvalitné matrace na dosiahnutie vyššej tuhosti, nosnosti a životnosti „penových“ matracov. V matracoch vyniká okrem uvedených vlastností hlavne vysoká priedušnosť kokosového vlákna, ktoré takto pomáha odvádzať z matraca vlhkosť a udržuje suchú klímu.
Kokosové dosky s celkovou latexovou impregnáciou disponujú navyše aj antialergickými a antibakteriálnymi vlastnosťami, materiál je veľmi pružný, flexibilný a má veľmi dlhú životnosť.

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)