Acousticfoam Wall 9 cm

Materiál :

Rozmer :

Dostupnosť: Do 15 - 25 prac. dní


 
Cena bez DPH 28,33 €
Cena s DPH 34,00 €
Měsíční splátka 3,40 €

 
 

Do 20m2 akustickej peny je dopravné 9,90 €. Väčšie odbery naceníme individuálne.

 

POPIS PENY:

Acousticfoam Wall 9 cm - frekvenčnú pohltivosť akustickej peny určuje hrúbka základne a hrúbka a tvar profilu. Vďaka postupne klesajúcim zubom, o dĺžke 16,5 cm sa na ploche profilu vyskytujú rozsiahle variácie sily profilu. Celková výška profilu 9 cm, výška základne 3,5 cm. Zuby tak vytvárajú hrany a dostatočne hrubé plochy pre uchytenie dozvukov. Vďaka širokej škále pohltivosti je tento výrobok vhodný napr. do domácich kín, projekčných miestností, menších divadelných a kino sál a podobne.

Výrobný rozmer: 200x100 cm

MATERIÁLY NA VÝBER:
Materiál Q24 / antracit


 

Uvedená doba dodania je len orientačná. 

 

Pri objednaní akustické peny je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná platba vopred, alebo záloha v minimálnej výške 50%.

Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné.

Akékoľvek zafarbenie molitanu, vrátane čiernej (grafitovej), časom mení farbu vplyvom okolia: slnečné žiarenie, žiarivkové 
či iné osvetlenie, vplyvom vzduchu (tzv. oxidácia) atď.


 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)