Doprava a platba

 

Možnosti platby:

1. Platba v hotovosti pri prebraní tovaru

Platbu uskutočnite v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi kuriérskej služby.

2. Platba vopred prevodom

Platbu vopred uskutočnite bankovým prevodom alebo vkladom na účet na základe faktúry, ktorú obdržíte e-mailom po objednávke tovaru. Nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo faktúry.

3. Platba online kartou

Platba online kartou prostredníctvom eCard od VÚB banky. Ako na to kliknite tu!

 

 

Dodanie tovaru:

Doprava matracov a vankúšov 4 .

Doprava samostatných roštov 9,42 €.

Doprava lôžok 25 €.

 

Doplnkové služby*:

30 dní na vrátenie 3,9 € - viac informácií

100 dní na vrátenie 7,9 € - viac informácií

Večerné dodanie 12 € - platí pre: Bratislava, Trenčín, Nitra, Žilina, Bánská Bystrica, Poprad, Košice - pondelok až piatok 16-20 hod

Výnos do poschodia 10 € - predpokladom je aktívna asistencia zákazníka

Víkendové dodanie 35 € - sobota 9-13 hod (okrem sviatkov)

*V prípade záujmu o niektoré doplnkové služby je potrebné je napísať do poznámky objednávky.

 

Tovar doručujeme kuriérskou službou na uvedenú poštovú adresu. Tento spôsob dopravy je finančne i časovo najefektívnejší a vy máte istotu, že objednaný tovar sa k vám dostane rýchlo a bezpečne.

Objednané matrace doručíme cca. do 2 týždňov od potvrdenia objednávky. Kuriér zvyčajne doručuje od 9:00 do 14:00 hodiny.

Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérom protokol o škode a tovar nepreberajte. Čo najskôr nás o vzniknutej situácii informujte a po uznaní reklamácie Vám zadarmo doručíme nové matrace.


Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)