RAINBOW DREAM 1+1

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Do 3 - 4 týždňov


 
Cena bez DPH 207,50 €
Cena s DPH 249,00 €
Měsíční splátka 24,90 €

 
 

POPIS MATRACA:

Komfortný a tuhý partnerský matrac s ložnou plochou vyrobenou za použitia najmodernejších poznatkov v oblasti zdravého spánku, kombinujúci studenú a Flexifoam® penu. Anatomická masážna profilácia, 7 zón. Stred jadra tvorí RE pena, ktorá dodáva matracu prirodzenú tuhosť, optimalizuje ortopedické vlastnosti a je zárukou dlhej životnosti. Na druhej ložnej ploche je použitá odolná pena Flexifoam® (možnosť voľby strany) s masážnou profiláciou.
Vhodná takmer pre všetkých užívateľov (aj pre starších a horšie pohyblivých jedincov). Rozdielna tuhosť ložných plôch (voľba tuhosti otočením matraca).

 

Pena Flexifoam® je nová, tepelne modifikovaná, kompaktná PUR pena, ktorá reprezentuje novú generáciu polyuretánových pien. Táto pena vyniká svojou dlhou životnosťou, dobrou priedušnosťou, dokonalou elasticitou a tvarovou stálosťou. Je charakteristická svojou húževnatosťou a poskytuje skvelé ortopedické vlastnosti. Matrace s penou Flexifoam® majú podobné vlastnosti, ako matrace so studenou penou, preto dokážu udržať chrbticu v správnej anatomickej polohe. Majú vysoký komfort ležania a konkurujú aj drahším materiálom. Je to dokonalá voľba v pomere kvalita - cena.

 

Studená pena je dnes veľmi rozšíreným a obľúbeným materiálom pre výrobu matracov. Jedná sa o špecifický druh polyuretánovej peny, ktorá vzniká lisovaním za studena. Vyniká svojou pružnosťou, tvarovou stálosťou, bodovou elasticitou a dlhou životnosťou. Jej veľkou výhodou je schopnosť držať tvar a elasticky reagovať na tlak tela. Vďaka svojej priedušnosti dokonale odvádza vlhkosť, ktorá vzniká pri nadmernom potení. Svojou štruktúrou pripomína poréznu špongiu, takže v nej spoľahlivo cirkuluje vzduch. Matrace ze studenej peny sú vhodné aj pre deti, sú hygienicky nezávadné a neprehrievajú sa. Vzhľadom k uvedeným vlastnostiam HR peny, môžete mať doma tieto matrace bez známok opotrebovania dlhé roky.


RE pena sa využíva u sendvičových matracov ako pevná, nosná stredová časť matraca. Jedná sa o recyklovanú, spájanú PUR penu, ktorá je spojená lepidlom a následne vysokým tlakom zlisovaná. RE pena má vysokú tvrdosť  a hustotu. Pokiaľ máte radi tvrdší matrac, potom práve pre Vás sú určené matrace s RE penou. Vďaka svojej vysokej tuhosti sú tieto matrace vhodné aj pre osoby s vyššou hmotnosťou.

 

 

 

Rozmery je možné ľubovoľne kombinovať.
Akcia zahŕňa 2 kusy matracov.

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:


7 anatomických zón


PARAMETRE MATRACA:

materiál: Flexifoam®, RE a HR pena
tuhosť: 3/4 (z rozsahu 1-5)
počet zón: 7 anatomických zón
výška cca: 20 cm
nosnosť: 140 kg
poťah: Relaxtic
uloženie: pevný lamelový rošt
záruka: 2 roky


 

Poťah Relaxtic:

Poťah matraca je zhotovený z kvalitnej a pružnej neprešívanej látky. Poťah Relaxtic je vhodný pre alergikov. Poťah má zips po celom obvode, je možné ho rozdeliť na 2 časti a prať aj v menších práčkach. Obe polovice sú prešívané a vybavené klimatizačnými vrstvami dutého vlákna (obmedzuje potenie a tepelne izoluje lôžko). Poťah je mozné prať na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

 

poťah  Relaxtic poťah  Relaxtic

 


U atypického rozmeru je vyžadována platba zálohy vopred v minimálnej výške 50 %.
Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné.


 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)