FLORA BIO PLUS

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Do 5 - 7 prac. dní


 
Původní cena 206,59 €
Cena s DPH 188,00 €
Měsíční splátka 18,80 €

 
 

POPIS MATRACA:

Extra pohodlný matrac z elastickej BIO peny a HR peny so špeciálnym odvetrávacím systémom, ktorý zabraňuje prehratiu organizmu a tým zvyšuje komfort počas spánku. Tento bezzónový matrac je veľmi vhodný pre deti.


Bio pena má vlastnosťi studenej peny, kde sú suroviny vyrábané z ropy nahradené prírodnými olejmi. Vďaka tomu prispieva k ekologii, šetrí ekosystém.
PUR pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočov, baktérií a plesní. Matrac z PUR peny majú dobré ortopedické vlastnosti, sú pružné, majú vysokú tvarovú stálosť a dlhú životnosť.


Studená pena je dnes veľmi rozšíreným a obľúbeným materiálom pre výrobu matracov. Jedná sa o špecifický druh polyuretánovej peny, ktorá vzniká lisovaním za studena. Vyniká svojou pružnosťou, tvarovou stálosťou, bodovou elasticitou a dlhou životnosťou. Jej veľkou výhodou je schopnosť držať tvar a elasticky reagovať na tlak tela. Vďaka svojej priedušnosti dokonale odvádza vlhkosť, ktorá vzniká pri nadmernom potení. Svojou štruktúrou pripomína poréznu špongiu, takže v nej spoľahlivo cirkuluje vzduch. Matrace ze studenej peny sú vhodné aj pre deti, sú hygienicky nezávadné a neprehrievajú sa. Vzhľadom k uvedeným vlastnostiam HR peny, môžete mať doma tieto matrace bez známok opotrebovania dlhé roky.


Kokosová vrstva je vyrobená zo 100% prírodných vlákien palmy kokosovej, spojených zmesou latexu. Kokosová vrstva je vyrobená z prírodných vlákien kokosovej palmy, resp. zo škrupín kokosových orechov. Používa sa na spevnenie matraca, zvyšuje nosnosť, odolnosť, prirodzenú tuhosť a má výborné ortopedické a hygienické vlastnosti. Kokosové vlákna sú odolná proti hubám, baktériám, vlhkosti a hnilobe. Prirodzeným spôsobom odvádza vlhkosť vylúčenú ľudským telom. Matrace s kokosovým vláknom sú vhodné predovšetkým pre tých, ktorí preferujú tvrdšie matrace, alebo pre alergikov či astmatikov. Kokosové vlákno zvyšuje nosnosť matraca, takže vyhovie aj vyšším váhovým kategóriám. 

    • matrac rozdielnej tuhosti, použitím prírodnej kokosovej vrstvy
    • veľmi vhodný pre deti
    • odporúčaný rošt lamelový
    • štandardné vyhotovenie v poťahu – Aloe Vera
    • BIO pena 40 kg/m3, PUR pena 28 kg/m3, HR pena 38 kg/m3, kokosová vrstva 1300 gr/m2

 

Tento matrac nie je vhodný na polohovateľné rošty.

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: BIO, HR a PUR pena, kokosová vrstva
tuhosť matraca: 3/4 (z rozsahu 1-5)
výška: 16 cm
nosnosť matraca: 120 kg
poťah matraca: Aloe vera - snímateľný, možno prať na 60°C
odporučané uloženie: lamelový rošt
záruka: 3 roky
   Poťah Aloe Vera:

Jedinečná poťahová látka s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinkovým extraktom rastlín Aloe Vera. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Poťah nie je prešívaný a je vhodný pre alergikov, je vybavený zipsom a prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

 

poťah Aloevera poťah Aloevera
CERTIFIKÁTY:

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát


U atypického rozmeru je vyžadována platba zálohy vopred v minimálnej výške 50 %.

Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné.


 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)