telefon

Reklama


Benab


VUB Banka

Reklama

DELTA FLEX

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Do 5 - 7 prac. dní


 
Původní cena 248,91 €
Cena s DPH 229,00 €
Měsíční splátka 22,90 €

 
 

POPIS MATRACA:

Matrac Delta Flex je vyrobený z dosiek zo studených pien a prírodnej kokosovej vrstvy. Antidekubitný prierez zabezpečuje dokonalé prevzdušnenie a optimálnu regeneráciu organizmu. Matrac je charakteristický vynikajúcou elasticitou a tvarovou stálosťou. Matrac je dvojitej tuhosti, preto je odporúčaný pre páry s váhovým rozdielom.

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:


7 anatomických zón

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: HR pena
tuhosť: 3/4 (z rozsahu 1-5)
počet zón: 7 anatomických zón
výška matraca: 21 cm
nosnosť matraca: 140 kg
poťah matraca: Tencel - snímateľný, možno prať na 60°C
doporučené uloženie: pevný alebo polohovací lamelový rošt
záruka: 5 rokovPoťah Tencel:

Matrac je vybavený vysoko kvalitným poťahom špičkových parametrov. Je vyrobený z hodvábnej trikotovej látky Tencel s použitím Vortex technologie. Poťah je charakteristický svojou vysokou vzdušnosťou a odvodom vlhkosti, rýchlo sa vysúša čím zabezpečuje vysokú hygienu a komfort matraca. Je prirodzene antibakteriálny, antiroztočový a certifikovaný OEKO-TEX standart, čo zaručuje jeho zdravotnú nezávadnosť. Látka vyrobená z prírodných celulozových vlákien Lyocell je veľmi pevná a má dlhú životnosť. Poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou PES vláknom 300 gr/m2 je pre ľahkú údržbu odzipsovateľný a prateľný do 60 °C. Zloženie 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester.

 

poťah Tencel poťah Tencel

 

 


CERTIFIKÁTY:

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát


U atypického rozmeru vyžadovaná platba zálohy vopred v minimálnej výške 50%.

Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné.


 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)