BAMBINO ECO

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Do 5 - 7 prac. dní


 
Cena bez DPH 50,00 €
Cena s DPH 60,00 €
Měsíční splátka 6,00 €

 
 

POPIS MATRACA:

Pohodlný nelepený matrac je 6 cm vysoký matrac vyrobený z vysoko elastickej HR peny a prírodnej kokosovej vložky. Použitý materiál sa vyznačuje výbornou pružnosťou a tvarovou stálosťou. Matrac je obojstranne použiteľný a má zabezpečené potrebné prevzdušnenie vďaka kokosovej vrstve. Matrac má dostatočne pružný a tvrdý podklad pre správne tvarovanie chrbtice rastúceho dieťaťa. Matrac je nelepený a zabalený v špeciálnej EKO obliečke z bavlny.

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: HR pena, kokos
tuhosť: 3/4 (z rozsahu 1-5)
výška: 6 cm
poťah matraca: Aloe Vera - snímateľný, možno prať na 60°C
doporučené uloženie: Pevný lamelový rošt
záruka: 3 rokyPoťah Aloe Vera:

Jedinečná poťahová látka s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinkovým extraktom rastlín Aloe Vera. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Poťah nie je prešívaný a je vhodný pre alergikov, je vybavený zipsom a prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

 

poťah Aloevera poťah Aloevera

 

 


CERTIFIKÁTY:

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát


U atypického rozmeru vyžadovaná platba zálohy vopred v minimálnej výške 50%.

Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné.


 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)