HAVAI

Viac rozmerov k objednaniu tu:
Tovar skladom v tabuľke nižšie

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu


 
Původní cena 278,67 €
Cena s DPH 209,00 €
Měsíční splátka 20,90 €

 
Tovar skladom dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťah Skladom Cena    
Aloe Vera, 200x90 cm Skladom 1 ks 209,00 € ks
Rozmery neuvedené v tejto tabuľke majú dlhšiu dobu dodania, viac informácií tu
 

POPIS MATRACA:

Vysoko kvalitný, ručne vyrábaný matrac. Ak hľadáte klasický pevný pružinový matrac, na ktorý ste boli vždy zvyknutý a ktorý bez problémov vydržal dlhé roky, je práve matrac Havai tá správna voľba.
 
Jadro matraca tvoria kvalitné päť závitové pružiny, ktoré zaisťujú výbornú pružnosť, nosnosť a dlhú životnosť matraca. Tieto pružiny sú z každej strany kryté silnou vrstvou priedušného filcu. Matrac je tiež zabezpečený 3 cm silnou vrstvou poctivej gumožine, ktorá taktiež zvyšuje nosnosť, pružnosť a vzdušnosť matraca. Spoločne s filcom zabraňuje pretlačenie pružín počas dlhých rokov. Gumožine je navyše prirodzene odolná proti roztočom a plesniam.
 
Na gumožine je položená doska „studenej“ HR peny dotvárajúca vysoký komfort, kvalitu a priedušnosť tohto matraca. Studená HR pena „dýcha“ vďaka otvorenej bunečnej štruktúre. V zime pena udržuje teplo, zatiaľ čo v lete výborne odvádza pot. Matrac je možné položiť na akýkoľvek nepolohovateľný podklad. Matrac je teda vhodný na pevné dosky aj na lamelový rošt.
 
Vďaka svojej výške 22cm matrac umožňuje príjemné vstávanie a zaľahnutie, čo je vhodné najmä pre seniorov.

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: pružinové jadro, kokosová doska, studená a PUR pena
tuhosť: 5 (z rozsahu 1-5)
výška: 22 cm
nosnosť: 150 kg
poťah: Aloe Vera, Aloe Vera Plus - snímateľný, možno prať na 60°C
uloženie: pevný latkový rošt, pevná doska
záruka: 5 rokov

 

Aloe Vera:

Kvalitná štandardná poťahová látka s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinkovým extraktom rastlín Aloe Vera. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Podporujú imunitný systém a pomáhajú chrániť pred baktériami a vírusmi.Poťah obsahuje špeciálnu ochranu, ktorá znižuje žmolkovanie od prestieradla.Poťah nie je prešitý a je vhodný i pre alergikov, vybavený je zipsom, je teda odnímateľný a je ho možné prať na 60 C.Zloženie: 99% polyester, 1% PA.
Gramáž látky 180g/m2. Poťah má ceritifikáciu OkoTex.

 

Poťah Aloe vera Poťah Aloe veraAloe Vera Plus:

Výnimočná poťahová látka s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinkovým extraktom rastlín Aloe Vera. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Podporujú imunitný systém a pomáhajú chrániť pred baktériami a vírusmi.Poťah obsahuje špeciálnu ochranu, ktorá znižuje žmolkovanie od prestieradla.
Poťah je prešitý rúnom a je na ňom všitý obľúbený vzor.
Vhodný i pre alergikov, vybavený je zipsom, je teda odnímateľný a je ho možné prať na 60 C.
Zloženie: 99% polyester, 1% PA. Gramáž látky 180g/m2. Prešitie rúnom 80g/m2.
Poťah má ceritifikáciu OkoTex.

 

Poťah Aloe vera Plus Poťah Aloe vera Plus
CERTIFIKÁTY:

ITC peny ITC latky ITC latex kokos ISO 9001:2009


Tento matrac nie je možné vyrobiť v žiadnych iných, ani atypických rozmeroch.

Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné.


 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)