MAGION

Viac rozmerov k objednaniu tu:
Tovar skladom v tabuľke nižšie

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu


 
Cena bez DPH 153,33 €
Cena s DPH 184,00 €
Měsíční splátka 18,40 €

 
Tovar skladom dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťah Skladom Cena    
Bamboo, 200x80 cm Skladom 4 ks 184,00 € ks
Rozmery neuvedené v tejto tabuľke majú dlhšiu dobu dodania, viac informácií tu
MATRACE VO VÝPREDAJI dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Názov, rozmer a poťah Skladom Dôvod Cena    
MAGION 200x80 cm 1 ks
?
Výpredaj posledných kusov zo skladu.
159,00 € ks
 

Popis matraca

Ortopedický sendvičový matrac s pamäťovou penou, 3D Rainbow technológiou a prateľným poťahom. Matrac Magion má strednú a vyššiu strednú tuhosť.

Pena Flexifoam® je nová, tepelne modifikovaná, kompaktná PUR pena, ktorá reprezentuje novú generáciu polyuretánových pien. Táto pena vyniká svojou dlhou životnosťou, dobrou priedušnosťou, dokonalou elasticitou a tvarovou stálosťou. Je charakteristická svojou húževnatosťou a poskytuje skvelé ortopedické vlastnosti. Matrace s penou Flexifoam® majú podobné vlastnosti, ako matrace so studenou penou, preto dokážu udržať chrbticu v správnej anatomickej polohe. Majú vysoký komfort ležania a konkurujú aj drahším materiálom. Je to dokonalá voľba v pomere kvalita - cena. Tieto matrace je možné aj mierne polohovať.


Strana RELAX HARD - strana s pamäťovou penou a konštrukciou 3D Rainbow. Táto strana má výhody pružnej peny Flexifoam® - stabilita, podpora, priedušnosť a pružnosť + výhody pamäťovej peny - úľava pre kĺby, komfort. Jemná masážna profilácia - 7 zón.

 

Strana CLASSIC SOFT - pružná, dokonale priedušná strana s AirForce technológiou s profiláciou CubeCare (vyvinutá pre zdravotné matrace - napomáha znižovať tlak na telo), maximálna preidušnosť. Komfortná zónová konštrukcia.
Kocky CubeCare optimalizujú rozloženie tlaku a pomáhajú tak zabrániť preležaniu. Táto profilácia v tvare kociek bola vyvinutá pre zdravotné matrace (každá z nich reaguje samostatne). Aj tuhšia konštrukcia matraca tak vďaka profilácii CubeCare poskytuje dokonalé pohodlie bez nežiaduceho protitlaku.

 

Matrac je vybavený snímateľným a prateľným poťahom Bamboo. Poťah má zips po celom obvode a je možné ho rozdeliť na 2 časti a prať aj v menších práčkach. Obe polovice sú prešívané a opatrené klimatizačnými vrstvami dutého vlákna (obmedzuje potenie a tepelne izoluje lôžko).

 

Celková výška matraca vrátane poťahu je cca 22 cm.

 

 

Tento matrac je vhodný aj na polohovateľné rošty.

 

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:

 

7 anatomických zón

 

Parametre matracu

materiál Flexifoam® pena
tuhosť 3/4 (z rozsahu 1-5)
výška cca 22 cm
nosnosť 135 kg
poťah Bamboo - snímateľný a prateľný do 60°C
uloženie pevný lamelový alebo polohovací lamelový rošt
balenie plná veľkosť
záruka 3 roky

 

 

Poťah:

Bamboo

Matrac je vybavený snímateľným a prateľným poťahom Bamboo. Poťah má zips po celom obvode a je možné ho rozdeliť na 2 časti a prať aj v menších práčkach. Obe polovice sú prešívané a opatrené klimatizačnými vrstvami dutého vlákna (obmedzuje potenie a tepelne izoluje lôžko).

 

Matrac nie je možné vyrobiť v atypickom rozmere.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.


 

 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)