telefon Reklama

VUB Banka

Reklama

HERMES

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Do 10 prac. dní


 
Původní cena 153,23 €
Cena s DPH 95,00 €
Měsíční splátka 9,50 €

 
 

POPIS MATRACA:

Vysoko kvalitný ortopedický sedem zónový matrac Hermes je vyrobený v kombinácií Visco „pamäťovej peny“ a vysoko kvalitnej tepelne modifikovanej PUR peny. Visco pena reaguje na telesnú teplotu, ktorá mení jej tuhosť. Pena sa prispôsobí telu a stabilizuje ho v optimálnej polohe, čo prispieva ku kľudnému a zdravému spánku. Každá strana matraca má mierne odlišnú tuhosť. Tuhosť je teda možné zmeniť podľa nálady, prípadne aktuálneho zdravotného stavu. Vďaka nadpriemernej nosnosti až 120 kg a strednej tuhosti je matrac vhodný pre väčšinu zákazníkov, ktorým poskytne zdravý a kľudný spánok.

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:


7 anatomických zón

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: VISCO lenivá pena, PUR pena
tuhosť: 2,5/3 (z rozsahu 1-5)
počet zón: 7 anatomických zón
výška jadra matraca 20 cm
nosnosť matraca: 120 kg
poťah matraca: Prima, Chloe Aktiv - snímateľný, možno prať na 40°C
odporučané uloženie: pevný alebo polohovací lamelový rošt, pevné dosky
balenie: plná veľkosť
záruka: 3 roky

 Poťah Prima:

Poťah matraca je zhotovený z kvalitnej a pružnej neprešívanej látky. Poťah Prima je vhodný pre alergikov. Poťah je mozné prať na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

 

poťah Prima poťah Prima


Poťah Chloe Aktiv:

Poťah matraca je snehovo biely a na dotyk príjemný. Dokonale sa hodí pre ľudí s citlivou pokožkou, na viac je antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C. Kvalitný poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou PES vláknom 200 gr/m2 a certifikovaný OEKO-TEX standard zaručujúci jeho zdravotnú nezávadnosť.

 

poťah Chloe Aktiv poťah Chloe Aktiv
CERTIFIKÁTY:

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát CertifikátNiektoré obrázky môžu byť len ilustračné.

U atypického rozmeru je vyžadovaná platba zálohy vopred v minimálnej výške 50 %.