telefon

Reklama


Benab


VUB Banka

Reklama

ALL IN ONE

Viac rozmerov k objednaniu tu:
Tovar skladom v tabuľke nižšie

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu


 
Původní cena 189,19 €
Cena s DPH 140,00 €
Měsíční splátka 14,00 €

 
Tovar skladom dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťah Skladom Cena    
Chloe Aktiv, 200x80 cm Skladom 29 ks 140,00 € ks
Chloe Aktiv, 200x90 cm Skladom 28 ks 140,00 € ks
Rozmery neuvedené v tejto tabuľke majú dlhšiu dobu dodania, viac informácií tu
 

POPIS MATRACA:

Luxusný 7-zónový obojstranný matrac All in one je vyrobený v kombinácii najpopulárnejších moderných pien, ktorými sú viscoelastická "pamäťová" pena, vysoko kvalitná PUR pena a Latex. Tento matrac All in one ponúka možnosť ideálneho rozloženia tlaku ľudského tela po celej ploche matraca a to hneď z dvoch strán. Matrac All in one je vybavený 7-zonovou profiláciou, ktorá zaisťuje tak potrebné uvoľnenie svalstva počas spánku. Tento matrac je vhodný pre náročného zákazníka, ktorý ocení najmä voľbu spánku tak na Latexe, tak na visco-elastickej, modernej "pamäťovej" pene.

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:


7 anatomických zón

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: LATEX, PUR, VISCO pena
tuhosť: 4/4,5 (z rozsahu 1-5)
výška matraca: 20 cm
nosnosť: 130 kg
poťah: Chloe aktiv, Medicott Silver - snímateľný, možno prať na 60°C
odporučané uloženie: pevný alebo polohovací lamelový rošt, pevné dosky
balenie: vákuovo balené
záruka: 5 rokov


Poťah Chloe Aktiv:

Poťah matraca je snehovo biely a na dotyk príjemný. Dokonale sa hodí pre ľudí s citlivou pokožkou, na viac je antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C. Kvalitný poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou PES vláknom 200 gr/m2 a certifikovaný OEKO-TEX standard zaručujúci jeho zdravotnú nezávadnosť.

 

poťah Chloe Aktiv poťah Chloe AktivPoťah Medicott Silver:

Vysoko kvalitný poťah Medicott s úpravou silver guard sa radí medzi najlepšie poťahy na trhu. Svojim zložením, účinnou zložkou medicott zabraňuje tvorbe a usadzovaniu roztočov a pliesní. Poťah má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok. Poťah má dlhodobý účinok pri pravidelnej údržbe. Certifikovaný a zdravotne nezávadný - certifikát OEKO-TEX standard 100. Odzipsovateľný a prateľný do 60°C. Zloženie: 65% polyester, 35% bavlna, s úpravou silver guard, poťah prešitý hrubou klimatizačnou výplňou PES vláknom 300 gr/m2.

 

poťah Medicott poťah Medicott
CERTIFIKÁTY:

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát CertifikátNiektoré obrázky môžu byť len ilustračné.

U atypického rozmeru je vyžadovaná platba zálohy vopred v minimálnej výške 50 %.


 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)