ORTHOPEDIC 1+1

Viac rozmerov k objednaniu tu:
Tovar skladom v tabuľke nižšie

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu


 
Cena bez DPH 265,83 €
Cena s DPH 319,00 €
Měsíční splátka 31,90 €

 
Tovar skladom dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťah Skladom Cena    
Aloe Vera, 195x85 cm Skladom 1 ks 319,00 € ks
Aloe Vera, 200x80 cm Skladom 4 ks 319,00 € ks
Aloe Vera, 200x90 cm Skladom 20 ks 319,00 € ks
Rozmery neuvedené v tejto tabuľke majú dlhšiu dobu dodania, viac informácií tu
 

POPIS MATRACA:

Vysoko kvalitný, luxusný a pohodlný matrac pre milovníkov tuhšieho ležania. Nelepene jadro a modernejšie zloženie tohto matraca prelomovou technológiou zaručuje vzdušnosť matraca a odvod vlhkosti.

Strana Soft:
Je to stredne tuhá strana s použitím vysokokvalitnej HR studenej peny, ktorá zaisťuje príjemný pocit a vďaka svojej pružnosti sa prispôsobuje tvaru a zaťaženiu tela.
Studená pena je dnes veľmi rozšíreným a obľúbeným materiálom pre výrobu matracov. Jedná sa o špecifický druh polyuretánovej peny, ktorá vzniká lisovaním za studena. Vyniká svojou pružnosťou, tvarovou stálosťou, bodovou elasticitou a dlhou životnosťou. Jej veľkou výhodou je schopnosť držať tvar a elasticky reagovať na tlak tela. Vďaka svojej priedušnosti dokonale odvádza vlhkosť, ktorá vzniká pri nadmernom potení. Svojou štruktúrou pripomína poréznu špongiu, takže v nej spoľahlivo cirkuluje vzduch. Matrace ze studenej peny sú vhodné aj pre deti, sú hygienicky nezávadné a neprehrievajú sa. Vzhľadom k uvedeným vlastnostiam HR peny, môžete mať doma tieto matrace bez známok opotrebovania dlhé roky.

Strana Hard:
Tuhá a flexibilná strana matraca vyrobená z kvalitnej PUR peny 3040 zaisťuje stálu pevnosť, tvrdosť a je vhodná pre mužov alebo milovníkov tuhšieho ležania.

Unikátna konštrukcia tohto sedemzónového ortopedického matraca umožňuje jeho výrobu bez použitia lepidla. Vďaka inovatívnej technológii Fresh Air je zaistené spojenie matraca pomocou špeciálneho zámku. Jednotlivé diely jadra matraca tak do seba presne zapadajú a držia pevnosť a štruktúru jadra v celku.
 
Táto technológia v kombinácii s kvalitnými penami zároveň zaisťuje ich vysokú životnosť, pružnosť a vzdušnosť. Vďaka svojemu vnútornému profilovaniu tento matrac poskytuje výborný komfort a pohodlie. Matrac má na každej strane inú tuhosť a je preto vhodný pre páry. Nosnosť tohto matraca je do 130 kg. Pružnosť a tvarová stálosť pien v spojení s kvalitným alergicky neutrálnym poťahom zaručuje dlhodobo príjemný spánok.

Svojou výškou 22cm matraca uľahčuje príjemné vstávanie a ľahanie, čo je vhodné najmä pre seniorov.
Záruka 5 rokov a inovatívny výrobný proces zaručuje dlhú životnosť a exkluzívnu cenu pri porovnaní s inými matracmi od ostatných výrobcov.

Tento matrac je vhodný aj na polohovateľné rošty.

 

Akcia zahŕňa 2 kusy matracov. Rozmery je možné ľubovoľne kombinovať. 

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:


7 anatomických zón

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: HR a PUR pena
tuhosť: 3,5/4 (z rozsahu 1-5)
počet zón: 7 anatomických zón
výška: 22 cm
nosnosť: 130 kg
poťah: Aloe Vera, Aloe Vera Plus, , Levanduľa, Medilux - snímateľný, možno prať na 60°C
odporučané uloženie: pevný lamelový alebo polohovací lamelový rošt
záruka: 5 rokov

 

Aloe Vera:

Kvalitná štandardná poťahová látka s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinkovým extraktom rastlín Aloe Vera. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi  účinkami v oblasti ľudského zdravia. Podporujú imunitný systém
a pomáhajú chrániť pred baktériami a vírusmi.
Poťah obsahuje špeciálnu ochranu, ktorá znižuje žmolkovanie od prestieradla.
Poťah nie je prešitý a je vhodný i pre alergikov, vybavený je zipsom, je teda odnímateľný a je ho možné prať na 60 C.
Zloženie: 99% polyester, 1% PA. Gramáž látky 180g/m2
Poťah má ceritifikáciu OkoTex.

 

Poťah Aloe vera Poťah Aloe veraAloe Vera Plus:

Výnimočná poťahová látka s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinkovým extraktom rastlín Aloe Vera. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi  účinkami v oblasti ľudského zdravia. Podporujú imunitný systém  a pomáhajú chrániť pred baktériami a vírusmi.
Poťah obsahuje špeciálnu ochranu, ktorá znižuje žmolkovanie od prestieradla.
Poťah  je prešitý  rúnom a je na ňom všitý obľúbený vzor. Vhodný i pre alergikov, vybavený je zipsom, je teda odnímateľný a je ho možné prať na 60 C.
Zloženie: 99% polyester, 1% PA.
Gramáž látky 180g/m2. Prešitie rúnom 80g/m2.
Poťah má ceritifikáciu OkoTex.

 

Poťah Aloe vera Plus Poťah Aloe vera Plus


 

Poťah Polar:

 

Poťah je vyrobený z kvalitného jemného a pružného materiálu. Látka Polar je optimálna pre využitie k výrobe poťahov matracov. Materiál je vhodný pre alergikov. Poťah je odzipsovateľný a prateľný na 60 °C. Zloženie: 60% Polyester, 40% Bavlna.

 

 

 

poťah Polar poťah Polar

 


 
 


U atypického rozmeru je vyžadována platba zálohy vopred v minimálnej výške 50 %.

Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné. 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)