telefon

Reklama


Benab


VUB Banka

Reklama

ERGONOMIC 1+1

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: 15 - 20 prac. dní


 
Původní cena 331,67 €
Cena s DPH 199,00 €
Měsíční splátka 19,90 €

 
 

POPIS MATRACA:

Spojením modernej výrobnej technológie a kvalitných materiálov vznikol matrac, ktorý ponúka svojim zákazníkom komfort luxusných matracov s výškou 22 cm, ale zároveň zanecháva priaznivú cenu a vysokú kvalitu.

Jedná se o veľmi obľúbený ortopedický 7 zónový matrac, ktorý je vyrobený z kvalitných tepelne modifikovaných PUR pien rôznych tuhostí. PUR pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočov, baktérií a plesní. Matrac z PUR peny majú dobré ortopedické vlastnosti, sú pružné, majú vysokú tvarovú stálosť a dlhú životnosť.
Tento matrac má profilovanie, ktoré zaisťuje väčší komfort a pohodlie.
Svojou výškou 22 cm matrac umožňuje príjemné vstávanie a ľahanie, čo je vhodné najmä pre seniorov.
Vďaka spojeniu s kvalitným alergicky neutrálnym poťahom a certifikáciou nezávadnosti zaručuje dlhodobo kvalitný a príjemný spánok.

 

Tento matrac je vhodný aj na polohovateľné rošty.

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:


7 anatomických zón

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: PUR pena
tuhosť: 3,5/4 (z rozsahu 1-5)
počet zón: 7 anatomických zón
výška jadra matraca: 22 cm
nosnosť matraca: 120 kg
poťah matraca: Prima, Chloe Aktiv - snímateľný, možno prať na 60°C
odporučané uloženie: pevný alebo polohovací lamelový rošt, pevné dosky
balenie: vákuovo balené
záruka: 3 roky

 Poťah Prima:

Poťah matraca je zhotovený z kvalitnej a pružnej neprešívanej látky. Poťah Prima je vhodný pre alergikov. Poťah je mozné prať na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

 

poťah Prima poťah Prima


Poťah Chloe Aktiv:

Poťah matraca je snehovo biely a na dotyk príjemný. Dokonale sa hodí pre ľudí s citlivou pokožkou, na viac je antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C. Kvalitný poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou PES vláknom 200 gr/m2 a certifikovaný OEKO-TEX standard zaručujúci jeho zdravotnú nezávadnosť.

 

poťah Chloe Aktiv poťah Chloe Aktiv
CERTIFIKÁTY:

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát CertifikátNiektoré obrázky môžu byť len ilustračné.

U atypického rozmeru je vyžadovaná platba zálohy vopred v minimálnej výške 50 %.


 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)