AMERIKA

Viac rozmerov k objednaniu tu:
Tovar skladom v tabuľke nižšie

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu


 
Původní cena 326,56 €
Cena s DPH 209,00 €
Měsíční splátka 20,90 €

 
Tovar skladom dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťah Skladom Cena    
Aloe Vera Plus, 200x80 cm Skladom 14 ks 209,00 € ks
Aloe Vera Plus, 200x90 cm Skladom 9 ks 209,00 € ks
Rozmery neuvedené v tejto tabuľke majú dlhšiu dobu dodania, viac informácií tu
 

POPIS MATRACA:

Vysoko kvalitný, tvrdší, český, taštičkový matrac. Ortopedická partnerská konštrukcia s 5zónovým taštičkovým jadrom zaisťujícím vzdušnosť, vynikajúce ortopedické vlastnosti, komfort spánku, odolnosť a tradičný štýl spania. Tieto vlastnosti sú umožnené použitím vysoko kvalitnej  studenej peny Cellflex, RE VISCO peny a kokosovej dosky.


Matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Taštičkové matrace sú vyšším stupňom pružinových matracov a patrí k tým najžiadanejším. Taštičkové pružiny sú určené najmä pre výrobu zdravotných matracov vyššieho štandardu. Komfort hotových matracov je zaistený vysokou elasticitou jednotlivých pružiniek, kde je každá z nich umiestnená v malej textilnej taštičke. Pospájané sú medzi sebou len taštičky, nie pružinky. Preto môže každá pružinka reagovať samostatne, tzn. že pri stlačení jednej pružinky zostanú ostatné v nezmenenom stave. Tým, že sú jednotlivé pružinky navzájom oddelené, môžete ich využiť aj v dvojlôžkových rozmeroch. Môžete tak spať s partnerom na jednej spoločnej matraci bez toho, aby Vás rušil prípadný prenos vlnenia osoby ležiace vedľa Vás. Tieto matrace poskytujú výborné ortopedické vlastnosti, aktívnu podporu tela a vysokú bodovú elasticitu.

Jednou z najväčších výhod týchto matracov je výnimočná ventilačná a antiperspiračná schopnosť. Sú preto ideálnou voľbou, ak Vám v noci býva horúco a veľa sa potíte. Taštičkové matrace sú veľmi vzdušné a hygienické, hodí sa preto aj do starších domov, chát a vlhšieho prostredia.


Cellflex je vysoko kvalitná pena špičkových parametrov. Je extrémne pružná a schopná prispôsobiť sa všetkým tvarom ľudského tela. Je vyvinutá z peny vyrábané za studena (HR peny). Vyznačuje sa štruktúrou s otvorenými pórmi, čím zaručuje výbornú cirkuláciu vzduchu a vylučovanie vlhkosti. Pena Cellflex je vysoko priedušná, udržuje jadro vždy suché, preto je odolná vôči baktériám, roztočom a plesniam. Môžu ju využiť aj ľudia trpiaci alergiami. Pena Cellflex sa vyznačuje vysokou bodovou elasticitou a dokáže sa ideálne prispôsobiť ľudskému telu. Táto pena sa chová konštantne pri rôznych teplotách, je extrémne pružná a zaručuje telu pohodlie.

Kokosová vrstva je vyrobená z prírodných vlákien kokosovej palmy, resp. zo škrupín kokosových orechov. Používa sa na spevnenie matraca, zvyšuje nosnosť, odolnosť, prirodzenú tuhosť a má výborné ortopedické a hygienické vlastnosti. Kokosové vlákna sú odolná proti hubám, baktériám, vlhkosti a hnilobe. Prirodzeným spôsobom odvádza vlhkosť vylúčenú ľudským telom. Matrace s kokosovým vláknom sú vhodné predovšetkým pre tých, ktorí preferujú tvrdšie matrace, alebo pre alergikov či astmatikov. Kokosové vlákno zvyšuje nosnosť matraca, takže vyhovie aj vyšším váhovým kategóriám.

 

 

Tento matrac nie je vhodný na polohovateľné rošty.

 

Ďaľšie rozmery na vyžiadanie.

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:


5 anatomických zón

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: taštičková pružina, RE Visco, Cellflex, kokos
tuhosť: 3,5/4 (z rozsahu 1-5)
počet zón: 5 anatomických zón
výška: 22 cm
nosnosť: 130 kg
poťah: Aloe Vera Plus, Polar - snímateľný, možno prať na 60°C
uloženie: pevný latkový rošt, pevná doska
záruka: 5 rokovAloe Vera Plus:

Výnimočná poťahová látka s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinkovým extraktom rastlín Aloe Vera. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Podporujú imunitný systém a pomáhajú chrániť pred baktériami a vírusmi.Poťah obsahuje špeciálnu ochranu, ktorá znižuje žmolkovanie od prestieradla.
Poťah je prešitý rúnom a je na ňom všitý obľúbený vzor.
Vhodný i pre alergikov, vybavený je zipsom, je teda odnímateľný a je ho možné prať na 60 C.
Zloženie: 99% polyester, 1% PA. Gramáž látky 180g/m2. Prešitie rúnom 80g/m2.
Poťah má ceritifikáciu OkoTex.

 

Poťah Aloe vera Plus Poťah Aloe vera PlusPoťah Polar:

Poťah je vyrobený z kvalitného jemného a pružného materiálu. Látka Polar je optimálna pre využitie k výrobe poťahov matracov. Materiál je vhodný pre alergikov. Poťah je odzipsovateľný a prateľný na 60 °C. Zloženie: 60% Polyester, 40% Bavlna.

 

poťah Polar poťah Polar
CERTIFIKÁTY:

ITC peny ITC latky ITC latex kokos ISO 9001:2009


U atypického rozmeru je vyžadována platba zálohy vopred v minimálnej výške 50 %.

Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné.


 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)