DELVITA 200x80 cm - VÝPREDAJ

Dostupnosť: Skladem


 
Původní cena 295,24 €
Cena s DPH 124,00 €
Měsíční splátka 12,40 €

 
MATRACE VO VÝPREDAJI dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Názov, rozmer a poťah Skladom Dôvod Cena    
DELVITA 200x80 cm 15 ks
?
Výpredaj skladových zásob.
124,00 € ks
 

POPIS MATRACA:

Stred obojstranného matraca Delvita je tvorený zo spájanej PUR peny, tzv. RE peny, ktorá dodáva matracu potrebnú pevnosť a tuhosť. Matrac Delvita je profilovaný do 5 anatomických zón, ktoré poskytujú chrbtici optimálnu oporu a pružná ramenná zóna zmierňuje otlačenie ramien pri spánku na boku. Tento matrac bude vyhovovať zákazníkom, ktorí preferujú skôr tuhšie matrace. Vďaka snímateľnému a pratelnému poťahu Silver Aloe je zaručená výborná hygiena lôžka.

PUR pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočov, baktérií a plesní. Matrace z PUR peny majú dobré ortopedické vlastnosti, sú pružné, majú vysokú tvarovú stálosť a dlhú životnosť. Kedže má PUR pena nižšiu vzdušnosť a horšie odvetráva, nieu sú tieto matrace vhodné do vlhšieho prostredia a na pevný podklad (pevná doska). Z tohto dôvodu sa matrace pokladajú najlepšie na lamelové rošty, pevná doska naopak životnosť matraca z tejto peny znižuje.

RE pena sa využíva u sendvičových matracov ako pevná, nosná stredová časť matraca. Jedná sa o recyklovanú, spájanú PUR penu, ktorá je spojená lepidlom a následne vysokým tlakom zlisovaná. RE pena má vysokú tvrdosť a hustotu. Pokiaľ máte radi tvrdší matrac, potom práve pre Vás sú určené matrace s RE penou. Vďaka svojej vysokej tuhosti sú tieto matrace vhodné aj pre osoby s vyššou hmotnosťou.

 

 

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:

 

5 anatomických zón

 

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: PUR pena, RE pena
tuhosť: 3/4 (z rozsahu 1-5)
počet zón: 7 anatomických zón
výška: 18 cm
nosnosť: 120 kg
poťah: Stress Free - snímateľný, možno prať na 60°C
uloženie: pevný lamelový rošt
balenie: plná veľkosť
záruka: 2 roky

 

* Niektoré farby pien v priereze matrac sa môžu meniť.

 

 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)