DORI 200x80 cm - VÝPREDAJ

Dostupnosť: Skladem


 
Cena bez DPH 71,67 €
Cena s DPH 86,00 €
Měsíční splátka 8,60 €

 
MATRACE VO VÝPREDAJI dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Názov, rozmer a poťah Skladom Dôvod Cena    
DORI 200x80 cm 23 ks
?
Výpredaj skladových zásob.
86,00 € ks
 

Popis matraca

Štandardný, VEĽMI TUHÝ, penový matrac, vyrobený z kvalitnej PUR peny bez použitia lepidiel. Je určený najmä pre menšie deti a pre zákazníkovi, ktorí hľadajú kvalitu za nízku cenu.  Ložná plocha je z oboch strán rovná, je teda vhodný pre deti alebo osoby, ktorým vadí nopková profilácia. Pružnosť a tvarová stálosť peny v spojení s kvalitným, odnímateľným a pracím poťahom, zaručujú výbornú hygienu lôžka. Je vhodný na pevné, aj polohovacie lamelové rošty.

PUR pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočov, baktérií a plesní. Matrac z PUR peny majú dobré ortopedické vlastnosti, sú pružné, majú vysokú tvarovú stálosť a dlhú životnosť. Kedže má PUR pena nižšiu vzdušnosť a horšie odvetráva, nieu sú tieto matrace vhodné do vlhšieho prostredia a na pevný podklad (pevná doska). Z tohto dôvodu sa matrace pokladajú najlepšie na lamelové rošty, pevná doska naopak životnosť matraca z tejto peny znižuje. PUR pena má veľmi nízku hmotnosť, preto sa s ňou ľahko manipuluje. Tieto matrace sa hodia ako na príležitostné, tak na každodenné spanie s ohľadom na nižšiu cenu.

Všetky použité materiály sú zdravotne nezávadné.

 

Poťah Silver Aloe s obsahom striebra je ideálny pri alergiách na prach a pri problémoch s nadmerným potením, je antistatický, antibakteriálny, má antimykotické vlastnosti a zabraňuje rastu plesní. Všetky tieto vlastnosti látky Silver Aloe zaručujú vynikajúcu hygienu. Poťah je snímateľný a prateľný na 60°C.

 

 

Parametre matraca

materiál PUR pena
tuhosť 4,5 (v rozsahu 1-5)
výška 15 cm
nosnosť 130 kg
poťah Silver Aloe - snímateľný, prateľný na 60°C
uloženie pevný lamelový alebo polohovací lamelový rošt
balenie vákuovo balené
záruka 2 roky

 

 

 

 

* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.

 

 

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. (Viac informácii)